آخرین مطالب

آمار داوطلبان مجلس از 11 هزار نفر گذشت/روز پرترافیک ساختمان فاطمی سیاسی

آمار داوطلبان مجلس از 11 هزار نفر گذشت/روز پرترافیک ساختمان فاطمی

  بزرگنمایی:

به گزارش خبرنگارتبسم مهر، آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی صبح امروز(شنبه) در محل ستاد انتخابات در وزارت کشور آغاز شد.

بنا بر اعلام سخنگوی ستاد انتخابات کشور تا پایان روز ششم ٩٨٠٦ نفر شامل ٨٧٥٣ مرد و ١٠٥٣ زن در سراسر کشور ثبت نام کرده‌اند.

اکثر چهره های سیاسی،  نمایندگان فعلی و ادوار مجلس روز گذشته با حضور در وزارت کشور، داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم شدند، در این بین حضور برخی وزرای دولت دهم همچون صادق خلیلیان، سید محمد حسینی و محمد عباسی برای نمایندگان اصحاب رسانه قابل توجه بود.

پیش از این تعداد دیگری از وزرای دولت دهم با حضور در ستاد انتخابات و یا فرمانداری ها نام خود را در فهرست داوطلبان انتخابات مجلس در ایستگاه یازدهم ثبت کرده بود.

علی مطهری، مصطفی کواکبیان، محمد علی وکیلی، بهروز نعمتی، فاطمه رهبر، حسین سبحانی نیا، محمود صادقی، فرید موسوی هم از جمله چهره های سیاسی بودند که به وزرات کشور رفتند تا بخت خود را برای حضور در رقابت انتخابات مجلس یازدهم امتحان کنند.

مظفر: نه اصولگرا هستم نه اصلاح‌طلب/ هرکس از من حمایت کند، استقبال می‌کنم

*«حسین مظفر» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز فرآیند ثبت‌نام در ستاد انتخابات کشور، به ساختمان فاطمی آمد تا برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کند.

وی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از حوزه انتخابیه تهران داوطلب انتخابات شده‌ام، اظهار کرد: گرایش‌های سیاسی جامعه دیگر معنا ندارند و مرزهای سیاسی فروریخته است.

وی افزود: من اصول انقلاب را با جان قبول دارم و حاضرم برای این اصول جان داده و شهید شوم. من عضویت اصلاحطلب و اصولگرایی نداشته‌ام و حزبی هم نیستم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هرکس از من حمایت کند، استقبال می‌کنم گفت: البته گرایش من اصولگرایی است ولی اصولگرای حزبی نیستم. اگر اصولگرایان من را در لیست خود قرار دهند، استقبال می‌کنم.

مظفر همچنین گفت: امیدواریم هم اصولگرایان و هم اصلاح‌طلبان در انتخابات به وحدت برسند.

وی در پاسخ به پرسشی در ارتباط با موضوع بررسی پالرمو در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: فضای عمومی مجمع نسبت به این موضوع مثبت نبود. 

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: مسئولین نتوانستند اعضای مجمع را قانع کنند که عضویت ما در پالرمو دستاورد دارد و اشکالی در اقتصاد ما ایجاد نمی‌کند. 

مظفر گفت: این موضوع بررسی شد اما رای گیری رسمی نشد. علت این بود تا فرصتی داده شود به وزارت خارجه و مسئولان دولتی تا با اروپا و اتحادیه اروپا صحبت کنند و بگویند ایران مسیری را طی کرده  و شما هم قدم‌هایی بردارید تا فضا اگر مثبت شد بتواند زمینه رای گیری فراهم شود. 

وی گفت: در ارتباط با پالرمو بصورت غیررسمی بررسی‌ها انجام شده اما رسما رای گیری نشده است. به هر حال این موضوع در مجمع تشخیص مصلحت نظام مسکوت نمی‌ماند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بسیاری از محتوای لوایح چهارگانه مثل قانون پولشویی و مبارزه با تروریسم به صورت  قانون داخلی تصویب شده است.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا مجمع هزینه رد پالرمو را قبول می کند گفت: چرا نکند؟ مجمع استدلال های روشن خود را دارد.

*«مجید امیدی شهرکی» مدیرعامل ایرنا در دوران دولت احمدی‌نژاد نیز به ستاد انتخابات کشور آمد تا برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کند.

روح‌الامینی: انفرادی در انتخابات شرکت نمی‌کنم

*«عبدالحسین روح‌الامینی» رئیس خانه احزاب با حضور در ساختمان وزارت کشور از حوزه انتخابیه تهران برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

وی می‌گوید: «از طرف حزب توسعه و عدالت و جبهه ایستادگی از من درخواست شد که در انتخابات شرکت کنم.»

روح‌الامینی تاکید کرد: «همسر من همیشه با نامزدی من در مجلس مخالف بود اما این بار موافقت کرد و من را به این کار تشویق کرد»

عبدالحسین روح الامینی در گفتگو با خبرنگارتبسم مهر اظهار داشت: بنده با هماهنگی و دعوتی که از اساتید دانشگاه‌ها و برخی از احزاب و تشکل های سیاسی شده است، تصمیم به حضور در انتخابات مجلس گرفتم.

عبدالحسین روح الامینی

وی با تأکید بر اینکه بنده تا انتها پا به پای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هستم، اظهار داشت: اگر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب تصمیم داشتند که بنده در لیست آنان قرار گیرم، در خدمتشان هستم اما در غیر این صورت انصراف می دهم.

روح الامینی بیان کرد: در واقع بنده به هیچ وجه به صورت انفرادی در انتخابات شرکت نمی کنم چرا که معتقدم که درست نیست از حوزه انتخابیه تهران به صورت انفرادی در انتخابات شرکت کنم.

رئیس خانه احزاب درباره وحدت اصولگرایان در انتخابات آینده، تصریح کرد:به احتمال بسیار قوی شاهد وحدت نیروهای انقلابی خواهیم بود چرا که ضرورت های کشور باعث شده است که همبستگی جدی بین نیروهای انقلابی، دلسوز و ارزشی به وجود آید و از سوی دیگر مردم از شرایط موجود ناراضی هستند و امیدواریم که افرادی انقلابی روی کار آیند و به داد مردم برسند و از تَکرار دولت و مجلس تَکراری جلوگیری کنند.

وی در واکنش به سوالی مبنی بر اینکه چرا بسیاری از اصلاح‌طلبان می‌خواهند به صورت مستقل در انتخابات آینده حضور یابند؟ اظهار داشت: به اعتقاد بنده، سیاسیون و کسانی که ادعای خدمت به مردم و پذیرش مسئولیت ها را دارند، باید با مردم صادقانه، شفاف و بدون شائبه صحبت و عمل کنند.

روح‌الامینی گفت: کسانی که در صحنه اداری، سیاسی و تقنینی کشور سابقه دارند، باید کارنامه خود را ارائه دهند و کسانی هم که تازه می‌خواهند به صحنه سیاست وارد شوند باید برنامه ارائه دهند و باید به این مسئله توجه کنند که مردم ما هوشمند هستند و به عملکردها و رفتارها بیشتر از ادعاها توجه می‌کنند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اصلاح‌طلبان می‌توانند از عملکرد دولت، شانه خالی کنند، اظهار داشت: کسانی که این دولت و مجلس را تَکرار کردند، باید پاسخگوی تَکرارشان باشند و بدانند که مردم دل‌خوشی از این اوضاع ندارند و حساب همه آنان یکجا دیده و نوشته می‌شود.

*«امید کریمیان» نماینده مردم در دوره مجلس نهم از حوزه انتخابیه فریمان به ستاد انتخابات کشور آمد و ثبت نام کرد.

*«حسن ونایی» نماینده مردم ملایر در مجلس هشتم از حوزه انتخابیه ملایر ثبت نام کرد.

*«علی شاهرخی قبادی» نماینده مردم کوهدشت در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی برای انتخابات ثبت نام کرد.

*«سعید زیباکلام» استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

رسولی: در لیست اصولگرایان نباشم انصراف می‌دهم

امیرابراهیم رسولی

*«امیرابراهیم رسولی» مدیر مسئول سایت و ماهنامه نماینده از حوزه انتخابیه تهران برای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

وی در پاسخ به خبرنگاران می‌گوید: «اگر در لیست اصولگرایان قرار بگیرم در عرصه انتخابات می‌مانم در غیر این صورت انصراف خواهم داد»

*«الیاس نادران» نماینده دوره هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی به ستاد انتخابات کشور آمد و در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

الیاس نادران

ثبت نام خواهر نماینده تهران

از حاشیه های جالب آخرین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم، ثبت نام خواهر «فریده اولاد قباد» نماینده مردم تهران در مجلس دهم و عضو فراکسیون امید، بود. 

وی به خبرنگاران می‌گوید: «مرا "قبادی" صدا کنید تا اشتباها با خواهرم اشتباه نشود» 

گفتنی است، او در چهار سال اخیر در فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی فعالیت می‌کرد. 

*«سید محمدحسین محمدی» نماینده دوره مجلس نهم از حوزه انتخابیه گلپایگان ثبت نام کرد.

*«حسن تامینی» نماینده دوره هشتم و نهم مجلس از حوزه انتخابیه رشت داوطلب ورود به مجلس یازدهم شورای اسلامی شد.

ابطحی: مجلس دهم در بعد نظارتی ضعیف بود

*«محمدجواد ابطحی» نماینده مردم خمینی شهر در مجلس دهم به ستاد انتخابات کشور آمد تا از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کند.

محمدجواد ابطحی

وی در جمع خبرنگاران گفت: اگر مشارکت مردم در انتخابات مجلس به دلیل عملکرد مجلس دهم کم شود به مردم حق می‌دهم ولی رای دادن هم حق است هم تکلیف.

وی ادامه داد: حرمت امامزاده به متولی آن است، برای ریلگذاری درست حرکت‌های دولت، مجلس باید توانمند باشد.

ابطحی با بیان اینکه مجلس دهم در بعد نظارتی ضعیف بود، گفت: اگر به برخی لوایحی که در این مجلس مطرح شد توجه کنیم، طرحها و  لوایح مقطعی بود. البته اولین مشکل آیین نامه مجلس است که باید درست شود.

عضو فراکسیون ولایی مجلس دهم در پایان گفت: نیامدن مردم پای صندوق‌ها یعنی انتخاب حداقلی. من نیز تصمیم گرفتم که از تهران و با همکاری جبهه پایداری وارد انتخابات شوم.

*«پیمان فروزش» نماینده مردم زاهدان در مجلس هشتم از حوزه انتخابیه زاهدان ثبت نام کرد.

غضنفرآبادی: شورای نگهبان در بررسی صلاحیت کاندیداها مقتدر و محکم باشد

*«حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی» نماینده مردم بم در دوره هفتم، هشتم و نهم به ستاد انتخابات کشور آمد و از حوزه انتخابیه بم ثبت نام کرد. 

وی همچنین برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرد.

موسی غضنفرآبادی

گفتنی است، غضنفرآبادی هم‌اکنون رئیس دادگاه انقلاب تهران است.

وی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: چهار سال زمان کمی برای حل مشکلات کشور نیست و اگر مجلس بدون دغدغه رسیدگی به مشکلات مردم باشد، قطعا مشکلات بیشتر می شود و بر این اساس مجلس باید به دنبال حل مشکلات اساسی مردم باشد.

رئیس دادگاه انقلاب تهران تأکید کرد: همه مردم می‌خواهند آینده جوانان و کشور بهبود یابد و بر این اساس کسانی که صلاحیت و قدرت دارند وارد مجلس شوند. بنده به دنبال آن هستم که فرد مفیدی برای مجلس و خدمتگزار برای مردم باشم.

وی در پاسخ به سؤالی درباره بررسی صلاحیت ها در شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان باید در مورد صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مقتدرانه عمل کند.

غضنفرآبادی تصریح کرد: همواره افرادی هستند که علیه شورای نگهبان جوسازی می‌کنند و شورای نگهبان باید همواره محکم باشد و بداند که چه در عملکرد خود محکم باشد و چه نباشد، همیشه افرادی هستند که علیه شورای نگهبان جوسازی کرده و صحبت می‌کنند.

«فومنی» داوطلب ورود به مجلس خبرگان شد!

«محمدزارع فومنی» دبیرکل جبهه مردمی اصلاحات با حضور در ساختمان فاطمی، برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری مجلس از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

*«سید حسن موسوی تبریزی» نماینده دور اول مجلس به ستاد انتخابات کشور آمد تا مجددا از حوزه انتخابیه تهران داوطلب ورود به مجلس یازدهم شود.

*«مهدی کوچک‌زاده» نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی به ستاد انتخابات کشور آمد و برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

وی می‌گوید: «پس از تکمیل فرآیند ثبت نام در انتخابات می‌گویم از کدام حوزه انتخابیه می‌آیم»

*«حشمت الله فلاحت پیشه» رئیس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

حشمت‌الله فلاحت پیشه

*«احمد حکیمی‌پور» دبیرکل حزب اراده ملت و عضو سابق شورای شهر تهران از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد.

«حسن نوروزی» کاندیدای خبرگان رهبری شد

*«حجت الاسلام حسن نوروزی» از حوزه انتخابیه بجنورد برای شرکت در انتخابات مجلس خبرگان ثبت نام کرد.

حسن نوروزی نماینده مردم رباط کریم در مجلس دهم است که روز گذشته از این حوزه برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم نیز ثبت نام کرده است.

*«حامد قادرمرزی» نماینده ادوار مجلس با حضور در ستاد انتخابات کشور از حوزه انتخابیه قروه برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد.

وی در انتخابات مجلس دهم رد صلاحیت شده بود.

ثبت نام عضو سابق تیم ملی والیبال

*«بهنام محمودی» والیبالیست سابق تیم ملی ایران به ستاد انتخابات کشور آمد تا از حوزه انتخابیه کرج برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کند.

گیلانی: تابع شورای ائتلاف نیروهای انقلاب هستم

*«سهراب گیلانی» نماینده مردم شوشتر در دوره دهم مجلس با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور از حوزه انتخابیه شوشتر ثبت‌نام کرد.

وی می‌گوید: «همراه با ائتلاف نیروهای انقلابی خواهم بود و هر تصمیمی گرفته شود قابل تمکین است.»

11480 نفر داوطلب ورود به مجلس یازدهم شدند

بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، تا ساعت 13 و 30 دقیقه، 1935 نفر به وزارت کشور و فرمانداری‌های مراکز حوزه‌های انتخابیه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ثبت‌نام 1336 نفر قطعی شده است .

براساس این گزارش، 11 هزار و 480 نفر برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام کردند که از این تعداد 11 درصد زنان و 89 درصد مردان هستند.

*«قدرت‌الله علیخانی» نماینده اصلاح‌طلب مردم قزوین در دوره‌های ششم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی به ستاد انتخابات کشور آمد و از حوزه انتخابیه بوئین زهرا ثبت نام کرد.

*«قاسم میرزایی نکو» نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.

*«موسی قربانی» نماینده قائنات در مجلس پنجم، ششم، هفتم، هشتم به ستاد انتخابات کشور آمد و برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرد. 

وی از اسفند 1392 معاون قضایی در امور شعب دیوان عدالت اداری است.

سرپرست سابق شهرداری تهران ثبت‌نام کرد

*«سمیع‌الله حسینی مکارم» که مدتی به عنوان سرپرست شهرداری تهران انتخاب شده بود، برای ثبت‌نام حوزه انتخابیه کاشان به ستاد انتخابات کشور آمد.

*برخی کاندیداهایی که طی روزهای قبل برای نام‌نویسی در انتخابات مجلس یازدهم آمده بودند، در آخرین روز ثبت نام انتخابات به ستاد انتخابات کشور آمدند تا هم مدارک خود را تکمیل کرده و همچنین برخی نامزدها را مشایعت کنند؛ «محمدعلی پورمختار» و «حسین الله کرم» از جمله این افراد هستند.

*«سید ابراهیم ابراهیمی» رایزن سابق ایران در باکو، معاون مرکز پژوهش های مجلس و معاون تقنینی امور مجلس ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور آمد تا برای ورود به مجلس یازدهم شانس خود را امتحان کند.

حضرتی: مشکلات مردم محصول عملکرد دولت و مجلس فعلی نیست!

*«الیاس حضرتی» قائم مقام حزب اعتماد ملی و «محمدعلی افشانی» شهردار سابق تهران با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.

حضرتی در جمع خبرنگاران گفت: من به خاطر درخواست تشکیلاتی حزب اعتماد ملی و دبیرکل محترم این حزب آمدم و گرنه نامه انصراف خودم را نوشته بودم.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم در خصوص سر لیست اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم گفت: سر لیست پیدا کردن کار سختی است.

حضرتی در پاسخ به سئوالی در مورد عدم ثبت نام چهره های اصلاح‌طلب گفت: اکثر نماینده های موجود ثبت نام کردند. از حزب اعتماد ملی بنده و آقای افشانی از تهران ثبت نام کردیم و آقای مقتدایی هم  از اهواز ثبت نام کرده است.

وی در واکنش به سئوالی مبنی بر اینکه مردم چرا باید به شما رای بدهند، اظهار داشت: مردم هر تصمیمی بگیرند قبول داریم، عملکرد دولت و مجلس در زمینه بنزین جای انتقاد دارد.

عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هزینه های انتخاباتی‌ام را به صورت ریز اعلام می‌کنم.

قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: در شرایط فعلی کشور، آقای خاتمی و همه دلسوزان باید برای ثبت نام کاندیداها فراخوان بدهند، مردم هم باید مشارکت کنند.

وی در خصوص عملکرد مجلس دهم گفت: میانگین عملکرد مجلس دهم از مجالس هفتم، هشتم و نهم بهتر بود و مثل مجلس ششم و پنجم بود.

حضرتی ادامه داد: من با مردم ملاقات‌های زیادی دارم، مردم زیر بار مشکلات هستند که محصول کار دولت و مجلس فعلی نیست بلکه محصول عملکرد همه دولت‌ها و مجالس است.

*«علی صوفی» وزیر تعاون دولت اصلاحات و عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان برای ثبت نام از حوزه انتخابیه رشت در انتخابات مجلس یازدهم به ستاد انتخابات آمد.

*«اسماعیل جلیلی» نماینده مسجد سلیمان در مجلس نهم با حضور در ستاد انتخابات کشور از حوزه انتخابیه تهران ثبت‌نام کرد.

*«احمدی لاشکی» نماینده مردم نوشهر در مجلس نهم و دهم از حوزه انتخابیه تهران و «علی‌اصغر شعردوست» نماینده مردم تبریز در مجلس ششم ثبت نام کردند.

*«مهدی برومندی» نماینده مردم مرودشت در مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران و «ضرغام صادقی» نماینده مردم شیراز در مجلس نهم از حوزه انتخابیه تهران برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردند.

بازدید دادستان کل کشور از ستاد انتخابات کشور

*«حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری» دادستان کل کشور عصر امروز به وزارت کشور آمد و از فرآیند ثبت‌نام‌ داوطلبان ورود به مجلس یازدهم در ستاد انتخابات کشور بازدید کرد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

lastnews

رحمتی: استقلال بیشترین شانس را برای کسب سهمیه دارد/ همه چیز دست خود آبی‌ها است

خسروی: بیشتر خانه های خالی برای وابستگان دولت است

اولین تصاویر از پشت صحنه سریال "سلمان فارسی"

سفر ‌به مازندران اکیدا ممنوع / وضعیت قرمز در 20 شهرستان / موارد بستری و ابتلا به کرونا ‌4 برابر افزایش پیدا کرد‌

موش تندر سرکرده تروریست‌های ساکن آمریکا به دام افتاد!

دستگیری سرکرده گروهک تروریستی تندر

رونمایی از گزینه جدید برای وزارتخانه بی‌وزیر/10 روز مهلت برای "وزیر دار" شدن وزارت صمت

این توبمیری ازون تو بمیریا نیس، این سری دیگه باید از کل منطقه بریم بیرون!

تیم منتخب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال

بازگشت گیتی خامنه با دست کی بالا/ چطور برای کودکان باید برنامه‌سازی کرد؟

نشست مشترک مجلس و دولت درباره برگزاری کنکور 99

نیویورک تایمز: "ما در حال سقوط، سقوط، سقوط، سقوط هستیم!"

5 ماده غذایی که نباید قبل از ورزش مصرف کنید سلامت نیوز: 5 ماده غذایی که نباید قبل از ورزش مصرف کنید

روحانی: 10 استان از پیک بیماری کرونا عبور کردند

تقویت ایمنی با مواد غذایی برای مبارزه با کرونا

ماسک برای کودکان زیر 2 سال ممنوع

عرض ادب به جلاد!!!

کاریکاتور/ وام ودیعه مسکن، حلال مشکلات یا مُسکن موقتی!

برخی "مادران شاغل" بارداری خودشان را در محل کار مخفی می‌کنند تا مشکلی برایشان پیش نیاید!

بررسی بسته پیشنهادی مسئولان سازمان بورس در کمیسیون اقتصادی مجلس

رشیدی: جای فدراسیون بودم، مربی جوان‌تری به جای مظلومی انتخاب می‌کردم/ بازی استقلال - سپاهان قشنگ و زیبا می‌شود

تناقض دولتی‌ها در تصمیم‌گیری برای اجرای مراسم‌های مذهبی

واکنش مداحان به سخنان رهبر انقلاب درباره عزاداری محرم/ فرمایش رهبری فصل‌الخطاب است

حسینی: نقاشی قهوه‌خانه‌ای در دانشگاه‌های هنر ما جایگاهی ندارد/ طالعی‌نیا: گالری‌داری در «مافیا» و «بیزینس» غرق شده است

محدوده قرمز کرونا؛٧٠میلیون نفر

«خوب، بد، جلف٢: ارتش سری» از پنج شنبه اکران آنلاین می‌شود

ستاره بالیوودی کرونا را شکست داد

تقویم برنامه‌ریزی «گلدن گلوب» 2021 مشخص شد

تقویم برنامه‌ریزی «گلدن گلوب» 2021 مشخص شد

جلسه اول فن بیان/استاد قلیچ خانی

جلسه اول بازیگری پایه/استاد عبدلی

آژانس تبلیغاتی یاس کبود/کافه انرژی

قالیباف: فرآیند انتخاب رئیس دیوان محاسبات براساس قانون پیش رفت

مراسم معارفه مدیران موسسه تبسم مهر نیکان برگزار شد

لات بازی در آسمان!!!

صرفه جویی 305 مگاواتی مصرف برق در تهران با ارسال پیامک های هشدار

کاریکاتوری که شهید آوینی لب به تحسین آن گشود+عکس

سهم ناچیز ورزش ایران از کرسی‌های بین‌المللی| سلیمانی: برای تصاحب کرسی باید هدف‌گذاری کرد

هنجارشکنان فرهنگی چگونه از فیلتر وزارت ارشاد عبور می کنند؟/ شاخ اینستاگرام با مجوز سازمان سینمایی

حجت‌الاسلام انصاریان: برپایی مجلس امام‌حسین (ع) در این زمان از افضل واجبات است

امکان فروش 60درصد سهام عدالت برای همه بعد از عید غدیر خم

سعادتمند: مطرح کردن نام استراماچون و قلعه‌نویی حرفه‌ای نیست، از مجیدی حمایت می‌کنیم/ عمده پول بویان را تامین کرده‌ایم

ثبت نام برای پذیرش در رشته‌های بدون کنکور آغاز شد

آزمون 9 مرداد برگزار می شود؛ کارت کنکور دکتری 99 فردا منتشر می شود/ الزام رعایت پروتکل بهداشتی

سرِ کمیسیون فرهنگی برای رسیدگی به "مسئله بحران جمعیت" شلوغ است!

معیارهای اسلامی در ازدواج از منظر رهبر انقلاب+ پوستر

آمار جهانی کرونا/ ابتلای 67000 آمریکایی در یک روز +جدول آخرین تغییرات

دوره آموزشی بازیگری

سپاه خدمتگزار مردم در خط مقدم مقابله با کرونا

تدابیر ویژه تغذیه‌ای برای درمان "غلظت خون"